O FIRMIE

Firma REPRO Sp. z o. o. powstała w 1988 roku. Początkowo firma wykonywała prace ogólnobudowlane, a od 2005 r. realizujemy roboty budowlane i sanitarne w zakresie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego oraz infrastruktury towarzyszącej.

W 2013 roku wdrożyliśmy i z powodzeniem stosujemy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodny z wymogami norm: PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001:2005, PN-EN ISO 18001. Mamy zaszczyt pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem w pracy na terenie PKN ORLEN S.A. i jesteśmy na stałe wpisani na listę kwalifikowanych dostawców usług inwestycyjnych i remontowych dla tego koncernu.

Potencjał nasz na chwilę obecną składa się z ponad 100 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Większość z nich, łącznie z kadrą techniczną i nadzorem, realizowała wiele skomplikowanych inwestycji przemysłowych, głównie na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN S.A., a także na innych obiektach przemysłowych takich jak: Baza Paliw w Mościskach, Baza Paliw w Koluszkach, Baza PERN Przyjaźń S.A. w Miszewku Strzałkowskim czy Baza ST-1 w Adamowie. Jest to załoga doświadczona, której wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i obowiązkowość są gwarancją jakości i terminowości wykonywanych zadań.
Posiadamy własny węzeł betoniarski, za pomocą którego wytwarzamy betony towarowe o różnych parametrach technicznych. Dzięki współpracy z Centralnym Laboratorium Instytutu Budownictwa przy Politechnice Warszawskiej w Płocku oraz Centrum Badania Betonów LAFARGE CEMENT S.A. zajmujących się profesjonalnymi badaniami betonu, możemy wytworzyć mieszanki betonowe o właściwościach spełniających wysokie wymagania naszych Klientów.