O FIRMIE

Firma REPRO Sp. z o.o. powstała w 1988 roku, a od 2005 realizuje roboty w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz infrastruktury towarzyszącej.

Dzięki długoletniemu doświadczeniowi, wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno – technicznej, zapleczu sprzętowemu oraz własnej produkcji mieszanek betonowych z Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji, firma Repro może pochwalić się wieloma znaczącymi w regionie realizacjami. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na terenie PKN ORLEN S.A. i jest wpisana na listę kwalifikowanych dostawców usług inwestycyjnych i remontowych dla tego Koncernu.

Inwestycje realizowane są systemie generalnego wykonawstwa oraz podwykonawstwa w zależności od charakteru realizowanych projektów.

Firma Współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami oraz podwykonawcami. Cechuje się wysokim standardem pracy, wszystkich partnerów biznesowych traktuje uczciwie i zgodnie z wszelkimi normami etyki.

Dużą uwagę zwraca na jakość, bezpieczeństwo, terminowość, a także na problemy zrównoważonego budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają na znalezienie właściwych rozwiązań technicznych.

Działania firmy są podporządkowane dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo związanych z nią ludzi, a także poszanowanie środowiska naturalnego.

Gwarancją profesjonalnych usług branży budowlanej i instalacyjnej jest wdrożony od 2011 roku Zintegrowany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015, środowiskowego ISO 14001:2015 oraz bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018.